دانستنی های مد

پلاس سایزها بخوانند! بیوگرافی اشلی گراهام مدل پلاس سایز

بیوگرافی اشلی گراهام

پلاس سایزها بخوانند! بیوگرافی اشلی گراهام مدل پلاس سایز

اگر با دنیای مدلینگ آشنایی داشته باشید احتمالا نام اشلی گراهام به گوش شما خورده است. امروزه بسیاری از برندهای معتبر لباس و اکسسوری در دنیا برای تبلیغات محصولات خود، به جای استفاده از مدل‌هایی با اندام های کشیده و لاغر و چهره‌های بی عیب و نقص، به سراغ مدل هایی رفته اند که سایزهاس بیشتری دارند. یکی از معروف ترین مدل های پلاس سایز در دنیا، اشلی گراهام نام دارد. در این مقاله بیوگرافی این مدل زیبا را با هم می‌خوانیم.

 

بیوگرافی اشلی گراهام: اشلی گراهام کیست؟

بیوگرافی اشلی گراهام

اشلی گراهام، مدل آمریکایی در 30 اکتبر سال 1987 به دنیا آمد. او امروزه به یکی از مشهورترین چهره های صنعت مد تبدیل گشته و الگوی بسیاری از زنانی که خود را دارای اندام های “پر” می دانند، شده است. اشلی گراهام به دلیل اعتماد به نفسی که نسبت به بدن و اندام خود دارد، سفیر جنبش “زیبایی حقیقی” شده است. این جنبش به زنان یاد آوری می کند تا بدن و ظاهر خود را همانطور که هست و نه بر مبنای استانداردهایی که دنیای مد و فشن ایجاد کرده است، دوست داشته باشند. با بیشتر شدن محبوبیت اشلی گراهام، چهره ی او بر روی جلد مجله های بسیار معتبری مانند ووگ، ال و هارپر بازار رفته است. او هم چنین با بسیاری از بزرگ ترین برندها و مشهورترین طراحان جهان نیز همکاری داشته داشته.

 

بیوگرافی اشلی گراهام: دروان کودکی

بیوگرافی اشلی گراهام

اشلی گراهام وقتی در کلاس هشتم درس می‌خواند به لینکولن واقع در نبراسکا نقل مکان کرد. او دو خواهر کوچک تر از خود دارد. استعداد مدلینگ او زمانی کفش شد که اشلی در حال خرید کردن از پاساژی به نام Oak واقع در نبراسکا بود.

 

بیوگرافی اشلی گراهام: حرفه ی مدلینگ

بیوگرافی اشلی گراهام

استعداد مدلینگ اشلی گراهام در سن 12 سالگی در یک پاساژ خرید در نبراسکا کشف شد. پس از این که او در بسیاری از تبلیغات ها و کاتالوگ ها ایفای نقش کرد، تصمیم گرفت که به صورت حرفه ای به مدلینگ بپردازد. اشلی گراهام در سن 18 سالگی به نیویورک سیتی مهاجرت کرد تا به صورت تمام وقت مدلینگ را دنبال کند.

 

بیوگرافی اشلی گراهام: مشاغل و خط تولیدات

بیوگرافی اشلی گراهام

اشلی گراهام با آژانس های مدلینگ بسیار زیادی همکاری کرده است. او در سال 2001 با آژانس Wilhelmina Models، در سال 2003 با آژانس Ford Models به فعالیت در دنیای مدلینگ پرداخته است. اشلی گراهام در سال 2009 در زمینه ی مقاله ای تحت عنوان “همه ی بدن ها با هر سایزی زیبا هستند” با مجله ی Glamour همکاری داشته است. در سال 2010 به فعالیت در تبلیغات تلویزیونی روی آورد با Lane Bryant همکاری کرد. این تبلیغ چیزی در حدود 800 هزار بازدید در یوتوب داشته و خبرگزاری هایی مانند هافینگتون پست و نیویورک پست آن را پوشش داده است.

در سال 2013 اشلی گراهام خط تولید لباس های راحتی زنانه را برای Addition Elle که یک کمپانی تولید لباس های پلاس سایز کانادایی است، راه اندازی کرد. او همچنین در برنامه ی MTV’s Made به عنوان مدل تاثیر گذار پلاس سایز حضور داشت.

اشلی گراهام در سال 2014 برای کالکشن پاییز بر روی جلد مجله ی هارپر بازار رفت. در سال 2015 نیز به عنوان مدل تبلیغاتی برند Swimsuitsforall که یک کمپانی تولید لباس شنا برای افراد پلاس سایز است، با این برند به همکاری پرداخت.

اشلی گراهام همچنین به عنوان میزبان در فستیوال های Miss USA 2016، Miss USA 2017، Miss Universe 2017 و Miss Universe 2018 حضور داشت. علاوه بر این ، اشلی گراهام  داور رسمی برنامه ی America’s Next Top Model بوده است.

در سال 2017، اشلی گراهام، کتاب خود را با عنوان A New Model: What Confidence, Beauty, and Power Really Look Like منتشر کرد. در این کتاب او به بیان تجربیات خود را به عنوان یک مدل و یک حامی داشتن نگرش مثبت به بدن، پرداخته است. او هم چنین در کتاب خود سیر تکاملی دیدگاه ها را نسبت به بدن در سال های گذشته تا کنون بررسی کرده است.

 

بیوگرافی اشلی گراهام: نگرش مثبت نسبت به بدن

بیوگرافی اشلی گراهام

اشلی گراهام یکی از طرفداران جنبش “مثبت اندیشی نسبت به بدن و سلامتی در همه ی سایزها” است. در سال 2016 او اولین مدل پلاس سایز با سایز 16 است که عکس او بر روی جلد مجله ی Sports Illustrated Swinsuit Issue رفته است.

گراهام هم چنین یک سخنرانی TED Talk با مضمون پذیرفتن بدن با همه ی زیبایی ها و نواقص آن داشته است.

اشلی گراهام با به اشتراک گذاشتن عکس های خود توسط هزاران زن دیگر تحسین شده است. او در مصاحبه ای که با مجله ی ووگ داشته، گفت که بدن او منجر به تغییر دادن زندگی هزاران فرد دیگر شده است و او از بدن خود به عنوان ابزاری برای صحبت کردن از تابوهایی مانند سلولیت یا حتی احساس ناخوشایند داشتن چربی زیر شکم، استفاده کرده است.

اشلی گراهام معتقد است که استفاده از واژه ی “پلاس سایز” نادرست است زیرا با این کار بسیاری از زنان را در این دسته بندی قرار می دهد که آن ها غذای سالم نمی خورند، ورزش نمی کنند، توجه لازم به بدن خود ندارند، اعتماد به نفس کافی ندارند و غیره. هرچند اشلی گراهام می گوید که صنعت فشن او را در دسته ی پلاس سایزها قرار می دهد، او می گوید که این همان سایز من است و احساس بدی ندارم.

 

بیوگرافی اشلی گراهام: زندگی شخصی

بیوگرافی اشلی گراهام

اشلی گراهام در کارهای خیریه ی بسیاری شرکت کرده است. او هم چنین در فعالیت های مذهبی در آفریقای جنوبی نیز شکرت کرده است.

او با همسر خود Justin Ervin که یک فیلم بردار است در کلیسایی در سال 2009 آشنا شد. آن ها در همان سال با هم ازدواج کردند. اشلی گراهام و همسرش در سال 2019 اعلام کردند که منتظر به دنیا آمدن اولین فرزند خود هستند.

 

بیوگرافی اشلی گراهام

امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید و به بدن خود احساس بهتری پیدا کنید. هیچ چیز مهم تر از داشتن اعتماد به نفس و احترام گذاشتن به بدن خود با تمام کاستی ها، نواقص و زیبایی هایش نیست. پس افکار منفی را دور بریزید و نگرش مثبتی نسبت به خود و بدنتان داشته باشید.

 

منابع:

 https://en.wikipedia.org/wiki/Ashley_Graham_(model)

https://www.biography.com/personality/ashley-graham

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *