پوشاک بانوان

رنگ های مناسب برای ست کردن پالتو قهوه ایی

رنگ های گرم از دسته رنگ های مناسب برای لباس های پاییز و زمستان می باشند به همین دلیل در این مقاله می خواهیم در مورد رنگ های مناسب برای ست کردن پالتو قهوه ایی را توضیح دهیم .

رنگ هایی مانند کرم ،قهوه ایی ، رنگ های نود و رنگ شتری از جمله رنگ های گرم محسوب می شوند که کاربرد آن ها در لباس های پاییز زیاد است زیرا با رنگبندی گرم فصل پاییز همخوانی زیادی را دارند .

برای اینکه بتوانید رنگ های گرم را جذاب تر بپوشید لازم است آن ها را با یک سری رنگ مکمل دیگر ست کنید و ما در این مقاله تعدادی رنگ مناسب برای ست کردن رنگ قهوه ایی به خصوص ست کردن پالتو قهوه ایی را به شما آموزش می دهیم تا بتوانید استایل تکمیل تری را داشته باشید .

رنگ های مناسب برای ست کردن پالتو قهوه ایی

شاید قهوه ایی برای شما از آن دسته رنگ های باشد که کمتر به سراغ آن بروید اما در انتخاب پالتو معمولا رنگ های قهوه ایی و شتری حرف اول را می زنند و طرفداران زیادی را دارند البته در صورتی که بتوانید به خوبی آن را ست ست کنید.

1 – پالت رنگ قهوه ایی و آبی

به این پالت رنگی جذاب توجه کنید ، شما می توانید پالتو قهوه ایی خود را با تم های آبی ست کنید که یکی از بهترین گزینه ها برای ست کردن پالتو قهوه ایی استفاده از شلوار جین های آبی روشن می باشد که با این ترکیب یک همنشینی زیبایی از رنگ های گرم و سرد را ایجاد می کنید .

می توانید برای تکمیل کردن استایل قهوه ایی خود از یک کیف دستی قهوه ایی و یا یک نیم بوت قهوه ایی یا شتری استفاده کنید .

 

……………پالتو قهوه اییپالتو قهوه ایی با آبی

2- پالت رنگ قهوه ایی و قرمز

دو رنگ گرم و جذاب می تواند در کنار هم بسیار دلنشین و زیبا باشد . شما می توانید برای ست کردن پالتو قهوه ایی خود از رنگ قرمز در استایل خود استفاده کنید .

مثلا یک بافت قرمز ، کیف و یا نیم بوت قرمز می تواند در کنار پالتو قهوه ایی شما بسیار زیبا باشد .

این موضوع را در نظر داشته باشید که بهتر است از رنگ قرمز بی از حد استفاده نکنید زیرا باعث خستگی چشم می شود و تنها یک یا دو بخش از استایل شما با رنگ قرمز باشد کفایت می کند .

…………پالتو قهوه ایی با قرمزپالت قرمز قهوه یی

3 – پالت رنگی قهوه ایی و سبز

این ترکیب رنگی به خوبی می تواند تداعی رنگبندی فصل پاییز را برای شما داشته باشد .

استایل شما با یک پالتو قهوه ایی به همراه اکسسوری هایی از سبز  به خوبی ترکیب می شود اما اگر می خواهید کمی روح بیشتری را در استایلتان ایجاد کنید ما به شما توصیه می کنیم از رنگ زرد و یا صورتی در جزییات خود استفاده کنید .

همچنین می تونید از تم خانواده سبز استفاده کنید و در واقع تنها انتخاب شما سبز زیتونی و یا لجنی نیست و کاربرد تناژهای مختلف سبز به همراه پالتو قهوه ایی برای شما آزاد است .

پالتو قهوه ایی با سبز……………پالتو قهوه ایی سبز

4 – پالت رنگی قهوه ایی و رنگ های گرم

یکی از جذاب ترین پالت های رنگی ، ترکیب رنگی قهوه ایی و سایر رنگهای گرم مانند کرم ، شکلاتی ، رنگ های نود و شتری می باشد .

برای ست کردن پالتو قهوه ایی خود می توانید از انواه رنگ های گرم استفاده کنید برای مثال یک پالتو قهوه ایی به همراه شلوار و روسری کرم یا شکلاتی می تواند یک استایل جذاب را برای شما ایجاد کند و برای سایر اکسسوری های خود نیز می توانید از باقی رنگ های گرم استفاده کنید .

در این پالت شما دو انتخاب دیگر هم دارید اگر می خواهید استایل گرم خود را باقی نگه دارید و کمی آن را جون دار می توانید از رنگ های نارنجی و یا زرد در کنار رنگ های گرم خود استفاده کنید اما اگر می خواهید کمی رنگبندی سردتر را استفاده کنید می توانید از جزییات با رنگ های آبی و صورتی در استایل خود به کار ببرید .

 

پالت پالتو قهوه ایی…………..پالتو قهوه ایی با رنگ های گرم

5 – پالت رنگی قهوه ایی و زرد

شما برای ست کردن پالتو قهوه ایی خود می توانید به سراغ رنگ زرد بروید و بهتر است رنگ زرد را در اکسسوری های خود مانند کیف ، کفش و یا شال و روسری استفاده کنید .

این مقاله را نیز مطالعه کنید       چند استایل پاییزی با پالتو زنانه شتری ، ترند پاییز ۲۰۱۹

پالتو قهوه ایی و زرد

6 – پالت رنگی قهوه ایی با سفید و سیاه

اگر در ست کردن پالتو قهوه ایی خود دچار تردید شده ایید بهترین گزینه برای شما استفاده از رنگ های خنثی مشکی ، سفید و طوسی می باشد که شما می توانید با خیال راحت از این رنگ ها استفاده کنید .

رنگ های خنثی می توانند در کنار بسیاری از رنگبندی های دیگر قرار بگیرند و رنگ قهوه ایی نیز در کنار این رنگ ها زیبایی خود را دارد بنابراین یک پالتو قهوه ایی می تواند به خوبی در کنار یک ست کامل مشکی و یا سفید قرار بگیرد.

………….پالتو قهوه ایی با سفیدپالتو قهوه ایی با مشکی

چند نکته را در ست کردن پالتو قهوه ایی در نظر داشته باشید :

** بهتر است بیش از حد قهوه ایی را در استایل خود به کار نبرید و در واقع پالتو قهوه ایی و یک اکسسوری از تناژ قهوه ایی کافی است و بهتر است به سراغ سایر رنگ های دیگر نیز بروید .

** اگر از یک پالتو طرحدار استفاده می کنید بهتر است باقی استایل خود را ساده استفاده کنید و یا به همراه پالتو طرحدار خود از یک کیف دستی و یا یک نیم بوت طرحدار استفاده کنید و باقی اکسسوری ها را ساده بپوشید تا بیش از حد شلوغ نباشید .

** در استفاده از پالتوهای قهوه ایی ساده ، شلوارهای چهارخانه و یا راه راه قهوه ایی می تواند استایل شما را متفاوت کنید بنابراین کمی ریسک پذیر باشد و دامنه ی انتخاب های خود را گسترده تر کنید .

شما می توانید برای خرید انواع پالتو و مانتو به فروشگاه اینترنتی رگال مراجعه کنید و یک خرید آسان را ، با کیفیت و قیمت مناسب را در رگال تجربه کنید .

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *