پوشاک بانوان

آموزش ساده برای بافت دستکش بدون انگشت کاموایی

بافت دستکش دون انگشت شیک

در این مقاله می خواهیم آموزش ساده برای بافت دستکش بدون انگشت کاموایی را به شما نشان دهیم تا بتوانید برای پاییز و زمستان خود ببافید.

از اونجایی که فصل سرما را در پیش داریم باید به سراغ لباس گرم ها بریم و مطمئنن همه ی ما دوست داریم تنوعی در لباس های خود داشته باشیم اما اگر نمی توانید هر روز مدل لباس های خود را عوض کنید می توانید با تغییرات کوچک استایل خود را متفاوت کنید مانند بافت دستکش ها و کلاه شالگردن های رنگی و متنوع که می توانید با هزینه ی کم و سریع آن ها را ببافید .

این دستکش های نیم انگشتی برای کسانی که استفاده زیادی از گوشی خود دارند بسیار مفید است و لازم نیست هر دفعه دستکش خود را در بیارند و همچنین اگر شما از آن دسته افراد سرمایی هستید، می توانید یک دستکش انگشتی بپوشید و روی ان این دستکش بدون انگشت را دست کنید تا مچ و دست شما کامل گرم نگه داشته شود.

وسایل مورد نیاز برای بافت دستکش بدون انگشت

قلاب سایز 3

کاموا (میزان ضخامت کاموا بستگی به سلیقه شما دارد )

می توانید بر روی دستکش خود از تزیینات مانند نگین ، مروارید ، دکمه ،گل و … استفاده کنید .

آموزش بافت دستکش دخترونه

بافت دستکش بدون انگشت

ما در این مقاله بافت دستکش را به طور کامل با تصویر به شما نشان می دهیم اما بهتر است پیش از اینکه به بافت این دستکش شروع کنید باید پیش زمینه ایی از بافتنی را یاد داشته باشید اگر نمی دانید بهتر است تعدادی کلیپ آموزشی از بافتنی را ببینید و بعد شروع به بافت ساده این دستکش کنید تا راحت تر بتوانید آن را تمام کنید .

1 – به میزان ضخامت کاموایی که انتخاب کرده ایید و اندازه مچ دستتان شروع به سرانداختن بکنید بهتر است چند دانه از تعدادی که اندازه زده ایید کمتر سر بندازید که به مرور زمان و کشسانی کاموا باعث گشاد شدن دستکش نشود، دانه ها را فرد در نظر بگیرید .

می توانید بعد از اینکه سرانداختید دورمچ خود امتحان کنید تا ببنید اندازه است یا نه اگر باز هم نیاز بود چند رج دیگر اضافه کنید تا اندازه مچ دست شما شود.

 

آموزش بافت دستکش

بافت دستکش بدون انگشت

 

2 – به میزانی که می خواهید بافت دستکش بر روی ساق دستتان قرار بگیرد چند رج ببافید می توانید این قسمت از بافت خود را با یک مدل دیگر انجام دهید مثلا کشبافت یا هر مدل دیگری را که یاد دارید .

آموزش بافت دست کش

بافت دستکش بدون انگشت

اگر مبتدی هستید می تونین از همان مدل ساده یک باف رو و یک بافت زیر استفاده کنید به این صورت که وقتی زیر و می بافین نخ پشت کار قرار میگیره،میل وارد نخ میشه ،پشت نخ میندازیم و  بیرون میاریم ، برای بافت رو هم نخ طرف خودمون قرار می گیره ،میل و داخل می کنیم و نخ رو از داخل میله بیرون میاریم.

 

3 – بعد از اینکه ساق دست خود را کامل بافتید به سراغ بافت انگشت شست می روید ، ابتدا 4 رج دیگر می بافید به این صورت که :

رج اول همه ی دانه ها را باید از زیر ببافید

رج دوم اولین دانه را از میل بیرون اورید و سپس یکی از رو و یکی از زیر ببافید و دو رج دیگر را تکرار کنید .

 

آموزش بافت دستکش بی انگشت

بافت دستکش بدون انگشت

 

4 – بافت انگشت شست : همانطور که گفتیم بهتر است دانه ها را فرد در نظر بگیرید ، دانه هایی که برای شصت در نظر گرفته بودیم را داخل میل می گیریم و4 رج کشبافت یک دانه زیر، یک دانه رو می بافیم و کور می کنیم.

در این بافت چون مقدار دانه ها فرد است در هر 4 رج یک دانه اضافی می آید این کار را تا بلندی شست ادامه می دهیم .

 

آموزش بافت دستکش نیم انگشتی

بافت دستکش بدون انگشت

 

5 – بعد از اینکه انگشت شست را بافت رفتید کار را ادامه می دهید تا به بالای انگشتان خود و انتهای کار برسید و وقتی به انتهای کار نزدیک می شوید می توانید چند رج از آخر مثلا 8 رج را کشبافت ببافید .

 

آموزش بافت دستکش جدید

بافت دستکش بدون انگشت

 

در انتها کار را کور کنید و حال دو طرف بافت را به وسیله قلاب یا سوزن به هم وصل می کنیم و از بافت دستکش بدون انگشت خود لذت ببرید.

 

آموزش بافت دستکش دخترانه

بافت دستکش بدون انگشت

بافت دستکش بدون انگشت کاموایی

امیدوارم اموزش بافت دستکش بدون انگشت واستون مفید بوده باشه و بتونین برای پاییز و زمستون با هزینه ی کم دستکش های رنگی رنگی ست لباس هاتون ببافین و استفاده کنید.

حتما در آموزش های بعدی واستون بافت شالگردن و کلاه رو هم یاد میدیم تا بتونین با اضافه ی کامواهای مختلف واسه خودتون کلاه و شالگردن هم ببافید.

شما می تونین انواع پالتوها و لباس های زمستانی را از وبسایت اینترنتی رگال با قیمت مناسب خریداری کنید و در یک مدت کوتاه درب منزل تحویل بگیرید فقط کافیه از این لینک وارد سایت رگال بشین طرح لباس مورد نظرتون و انتخاب کنید و مراحل خرید را انجام بدین تا بتونین تجربه ی یک خرید اینترنتی آسون و داشته باشین .

یکی از ویژگی های متفاوت وبسایت رگال با سایر سایت ها در اینه که محصولات فروشگاه اینترنتی رگال از ترندهای پوشاک می باشد و شما می تونین جدیدترین محصولات را از این سایت خریداری کنید .

نمونه هایی از دستکش  های بدون انگشت

بافت دستکش دون انگشت رنگی

 

بافت دستکش دون انگشت جدید

 

بافت دستکش دون انگشت

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *