پوشاک بانوان, دانستنی های مد

بیوگرافی نعیمه گیاهی طراح لباس در ایتالیا و فعال در اینستاگرام

بیوگرافی نعیمه قدیمی

بیوگرافی نعیمه گیاهی طراح لباس در ایتالیا و فعال در اینستاگرام

اگر در این چند سال اخیر گشت و گذاری در دنیای مجازی زده باشید و به دنبال مد و فشن باشید مطمئنن افراد زیادی را دیده ایید که با نام طراح لباس در اینستاگرام فعالیت زیادی دارند اما آیا شما می توانید هرکسی را به عنوان طراح لباس بپذیرید ؟

بین افرادی که تنها نام طراح لباس را با خود یدک می کشند نعیمه گیاهی یکی از جنجالی ترین و فعال ترین طراحان لباس می باشد که البته بیشتر فعالیت او از راه دور برای ایران انجام می شود .

ما در این مقاله می خواهیم به بررسی استایل و بیوگرافی نعیمه گیاهی طراح لباس در ایتالیا بپردازیم تا شما را با یکی از افراد موفق و موثر در اینستاگرام آشنا کنیم .

بیوگرافی نعیمه گیاهی

نعیمه قدیمی که هم اکنون با فامیل همسر خود نعیمه گیاهی و یا به اصطلاح فالورهای خود با نام نم نم ، متولد 5 بهمن سال 1365 از تهران می باشد و در حال حاضر ساکن ایتالیا می باشد .

بیوگرافی نعیمه گیاهی

بیوگرافی نعیمه گیاهی

نعیمه گیاهی دختر سوم و آخر خانواده می باشد و به اصطلاح ته تغاری خانواده و دختر لوس بابا بوده است و دو خواهر بزرگتر از خود به نام نفیسه و حدیث دارد ، خواهر حدیث نیز یکی از بلاگر های زیبایی در اینستاگرام می باشد با نام hadisbeauty

رشته تخصصی او معماری می باشد و دیپلم معماری دارد ولی رشته اصلی او طراحی لباس از موسسه سیتام ایتالیا می باشد و در آن جا تدریس هم می کند.

او تحصیلات خود را در ایران در رشته طراحی لباس در جهاد دانشگاهی برای مدتی گذرانده است و بعد از مهاجرت به ایتالیا در آن جا به تحصیل خود ادامه داده است و در یک دوره فشرده رشته طراحی لباس خود را گذرانده است و سپس مدرک تدریس خود را نیز دریافت کرده است.

نعیمه گیاهیزندگی شخص نعیمه گیاهی

نعیمه گیاهی یکی از بلاگرهای مد و لباس البته با حجاب در اینستاگرام می باشد که حجاب را در یک نوع جدیدی از پوشش نشان داده است .او در ابتدا با کلیپ هایی که از مدل های مختلف بستن روسری منتشر می کرد معروف شده است.

اگر از دنبال کننده های نعیمه گیاهی در اینستاگرام باشید احتمالا دیده باشید که نعیمه گیاهی داستان های کوتاهی را از زندگی شخصی خود از بچگی تا ازدواج و هم اکنونش با هشتگ #نم_نم_قصه_گو منتشر کرده است و طرفداران زیادی را دارد .

بیوگرافی نعیمه گیاهی

او فعالیت خود را در اینستاگرام از سال 90 آغاز کرده است و البته خود را به عنوان یک بلاگر نمی داند و می گویید به اندازه یک بلاگر برای فالورهای خود زمان نمی گذارد .

او در این هشتگ داستان ازدواج خود را تعریف کرده است ، نعیمه گیاهی می گوید پدربزگ علی گیاهی همسرش از همسایه های قدیمی آن ها در ایران بوده است که برای خواستگاری این دو را بهم معرفی کرده است .

مراسم خواستگاری آن ها در بهمن سال 86 بوده است و در آن زمان نعیمه  گیاهی در سال سوم دبیرستان رشته معماری بوده است و اختلاف سنی او با همسرش 5 سال بوده است .

همسر نعیمه گیاهی

علی گیاهی بعد از اتمام دوره ی تحصیلات خود در دبی تصمیم به ازدواج می گیرد که این امر را به خانواده خود در ایران می سپارد و خانواده او هم نیز به سراغ نعیمه می روند و این دو تا عید با هم ازدواج کردند .

اکنون نعیمه قدیمی در ایتالیا زندگی می کند و دو فرزند پسر به نام عابس و فارس را دارد .

 

پیشرفت کاری نعیمه گیاهی در طراحی لباس

نعیمه گیاهی تا کنون با برندهای زیادی همکاری کرده است و به گفته ی خود کارهای طراحی ، برش و دوخت برندش را تماما خود انجام می دهد . او می گوید پیش از اینکه برند شخصی خود را راه اندازی کنم ترجیج می دادم که با برندهای بزرگ همکاری داشته باشم و بتوانم تجربیات آن ها را پیدا کنم و هم اکنون برندی بانام NGmode را به نام خود ثبت کرده است .

نعیمه گیاهی سابقه شرکت در کت واک حجاب را در منچستر نیز داشته است .

یکی از محصولات برند نعیمه گیاهی که بیشتر از سایر محصولاتش طرفدار داشته است جوراب های لمه می باشد که البته در ابتدا کمی جا انداختن آن ها کمی دشوار بوده است اما به مرور طرفدار خود را پیدا کرده است .

نعیمه گیاهی هم اکنون به عنوان یکی از مدرس های آکادمی سیتام فعالیت می کند و هم چنین در حال راه اندازی دوره های آموزشی طراحی لباس در داخل ایران نیز می باشد که با نام همین موسسه در ایران مشغول کار می باشد .

 

طراحی لباس نعیمه گیاهی

 

شاید فعالیت های افرادی مانند نعیمه گیاهی و آناشید حسینی در حوزه حجاب به این شیوه باعث شود افراد بسیاری مشتاق به پیروی از آن ها شوند و مطمئنن حجاب به این شکل می تواند طرفداران زیادی را پیدا کند .

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *