اکسسوری

ترند کیف های زنانه برای استایل های مختلف

ترند کیف های زنانه

اگر می خواهید بروز باشید و با جدیدترین مدل های کیف آشنا شوید به شما پیشنهاد می کنیم این مقاله را در مورد ترند کیف های زنانه برای استایل های مختلف مطالعه کنید تا بتوانید اکسسوری های خود را نیز براساس جدیدترین ترندها انتخاب کنید.

یکی از مهم ترین اکسسوری های زنانه کیف ها محسوب می شوند که برای موقعیت های مختلف انواع مختلف کیف ها موجود می باشند و شما براساس نیاز خود می توانید یک مدل کیف زنانه را انتخاب کنید .

شما قبل از خرید کیف باید مشخص کنید که برای چه کاربردی نیاز به خرید کیف دارید تا بتوانید نوع و سایز کیف خود را مشخص کنید .

مثلا کیف های مجلسی معمولا ظریف تر و جمع و جور تر می باشند و یا دانشجوها بهتر است از انواع کیف های اورسایز استفاده کنند تا بتوانند تمامی وسایل خود را در کیف جای دهند و همچنین برای یک استفاده روزمره در حد کیف پول و گوشی می توانید ا کیف های دوشی و بند با سایز های کوچک استفاده کنید تا حمل آن برای شما  سخت نباشد .

اگر به دنبال مد هستید و می خواهید اکسسوری های بروزی داشته باشید ما تعدادی از ترند کیف های زنانه را به شما نشان می دهیم که در کت واک 2019 نیز از آنها رونمایی شد .

در ترند کیف های زنانه امسال ما انواع مختلف کیف ها را برای سلیقه های مختلف میبنیم و در واقع همه می توانند یک مدل از این نوع کیف ها را برای خود انتخاب کنند .

ترند کیف های زنانه برای استایل های مختلف

1 – کیف هایی با ابعاد بسیار کوچک

امسال ما کیف های بسیار کوچکی را دیدیم که شاید حتی گوشی موبایل هم در آن جا نشود و در واقع تنها جنبه ی زیبایی را دارد و کمتر قابل استفاده می باشد .این مدل کیف ها بندی میباشند و به صورت کج انداخته می شوند .

بسیاری از برندهای معروف مانند فندی ،گوچی و هرمس نیز از این کیف ها در هفته ی مد رونمایی کردند .

 

کیف های آویزی

2 – کیف هایی با پترن حیوانات

به طور کلی امسال استفاده از پترن های حیوانات در لباس ها و کیف و کفش بسیار پرطرفدار شده بود و کیف هایی با پترن حیوانات نیز یکی از ترندهای 2019 محسوب میشد که مطئنا طرفداران بسیار زیادی را هم داشته است .

بهتر است اگر از این کیف ها استفاده می کنید برای انتخاب کفش نیز یا کفش ساده انتخاب کنید و یا ست این کیف را بپوشید و از یک پترن متفاوت برای کفش خود استفاده نکنید .

کیف های پترن دار

3 – کیف های بعددار و چند ظلعی

کیف های چندظلعی یکی از ترندهای جذاب  و متفاوت 2019 بوده است که البته طرفداران آن شاید کمتر و در واقع افرادی باشند که بیشتر براساس مد پیش می روند .

ایز این کیف ها معمولا متوسط می باشد و بیشتر برای استایل رسمی می باشند و برای یک استایل کژوال کمتر قابل استفاده می باشند .

کیف های چندظلعی4 – کیف های زنجیردار

کیف های زنجیردار از جدیدترین مدل های کیف می باشد که به صورت دوشی می باشند و معمولا از زنجیرهای درشتی درست شده انید ، به طور کلی استفاده از زنجیر و فلز در پاییز 2019 بسیار زیاد می باشد و می توانید در انواع اکسسوری ها و زیورالات خود زنجیرهای درشت استفاده کنید ، این کیف ها از قبل در هفته مد کپنهاگ نیز رواج داشته است و انتظار می رود به عنوان یکی از ترند های 2020 نیز محسوب شود.

این کیف ها یک گزینه بسیار مناسب برای استایل کژوال شما می باشد .

کیف های زنجیری

5 – کیف های پشمی و خزدار

در پاییز و زمستان 2019 می توانید از این ترند کیف های زنانه استفاده کنید و استایل خود را تکمیل کنید . این مدل کیف های زنانه نیز به عنوان یکی از جدیدترین مدل های کیف محسوب می شود که استفاده آن ها برای فصل پاییز و زمستان می باشد .

می توانید در کنار این کیف ها از کفش هایی با همین تم خزدار استفاده کنید و ست خود را زیباتر کنید ، کیف های پشمی در طرح های مختلف می باشند که از انواع مختلف آن می توان به عنوان یک کیف رسمی استفاده کرد و هم برای استایل کژوال خود کیف های پشمی را به کار ببرید .

کیف های خزدار

6 – کیف های کمری

کیف های کمری از پرطرفدار ترین ترند کیف های زنانه می باشد که کاربرد آن بسیار زیاد می باشد . ابن مدل کیف ها در سایزهای متوسط می باشند و برای استایل کژوال شما بسیار مناسب می باشند .

استفاده بیشتر این کیف های برای مواقع غیر رسمی و روزمره می باشد ، شما می توانید این کیف ها را زیر پالتو و مانتو خود و یا اینکه بر روی لباس خود ببندید . کیف های کمری که از ترند کیف های زنانه می باشند برای افرادی که استایل اسپرت می پسندند بسیار مناسب است .

کیف های کمری زنانه

7 – کیف های دوتایی از ترند کیف های زنانه

اگر دوس دارید متفاوت باشید می توانید از این مدل کیف ها استفاده کنید و با مد روز همراه باشید . این مدل کیف ها نیز بیشتر برای کژوال می باشند و معمولا در دوسایز متوسط و کوچک استفاده می شوند .

کیف های گردنی

8 – کیف های بزرگ و اورسایز

اگر می خواهید یک کیف پراستفاده داشته باشید و بروز باشید به شما پیشنهاد می کنیم از کیف های اورسایز استفاده کنید که از ترند کیف های زنانه نیز محسوب می شود .

اگر دانشجو هستید این کیف ها می تواند برای شما مناسب باشند تا بتوانید تمامی وسایل خود را در کیفتان بگذارید ، البته که حمل این کیف ها کمی سخت تر و سنگین تر می باشد .

کیف های بزرگ9 – کیف هایی با بندهای کوچک

امسال در بین کیف های جدید و بروز می توانیم کیف هایی با بندهای کوچک را ببنیم که این مدل کیف ها دستی می باشند و می توانیم به عنوان کیف های رسمی و نیمه رسمی به کار ببریم .

این کیف ها در ابعاد مختلف می باشند و بندهای کوتاه و به نسبت پهنی را دارند .

کیف های کوچک10 – کیف های بالشی

این مدل کیف ها از جدیدترین ترندهای کیف می باشد که به صورت دستی می باشد و بدون بند و دسته ایی است .

کیف های ترندی

ترند کیف های زنانه برای استایل های مختلف

شما می توانید جدیدترین کیف ها را از فروشگاه اینترنتی رگال خرید کنید و به آسانی درب منزل تحویل بگیرید ، فقط کافی است مدل مدنظر خود را از سایت رگال پیدا کنید و خرید خود را انجام دهید .

برای مشاهده کیف های جدید سایت رگال این لینک کلیک کنید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *